Başakşehir Petek Temizleme

Başakşehir Petek temizliği  (kalorifer petek temizliği radyatör temizliği solüsyonlu) hizmeti almak istiyorsanız size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Uzman kadromuzla peteklerinizi sökmeden evinizi dağıtmadan peteklerinizin temizliğini yapabiliriz. Başakşehir Petek temizleme konusunda uzman personelimiz tarafından dikkatli özenli şekilde yapılmaktadır. 

Başakşehir Petek Temizleme
Başakşehir Petek Temizleme

Evinizin  yada iş yerinizin eskisi kadar ısınmadığını düşündüğünüzde ilk yapılacak şey kombi peteklerini kontrol etmektir. Peteklerinizde tıpkı su kaynatılan çaydanlıkta nasıl kireçlenme oluyorsa aynı şekilde kireç ve tortu birikmesi olabilir. Kombiye en uzaktaki peteği kontrol edin, peteklerin alt ve üst kısımlarındaki sıcaklık farkını hissedin aralarında büyük farklar varsa petek temizleme zamanınız gelmiş demektir. Bu petek temizleme hizmetini almak için 0212 486 11 71 numaralı telefonunuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Petek temizliğine ihtiyacınız olduğu anlamanın diğer bir yolu ise sizinle aynı apartmanda oturan komşularınızdan, aşağı yukarı aynı zamanlarda kombi açıp kapattığınız bir komşunuz varsa doğal gaz faturanızı karşılaştırmaktır. Aynı ısı yalıtımı m2 sahipken fazla ödüyorsanız sorun peteklerinizde olabilir. Komşunuzun özellikle kombiye en uzaktaki petek ısısıyla kendi evinizdeki en uzaktaki peteği mukayese ediniz, aralarında ciddi bir fark varsa komşunuzu petekleri daha temiz olabilir.

Başakşehir Petek Temizleme Neden Gerekli

Tıkanan petekler verimi düşürür ve ısı kaybına yol açar. Evinizi ısıtmak için daha yüksek ayarda kombinizi çalıştırmanız gerekir ve faturanız kabarır. İlaçlı makine ile son teknolojik imkanları kullanarak petek bakımınızı yapabiliriz.  Petek temizliği peteklerime zarar verir mi ? bunun önüne geçmek için özenle seçilmiş kimyasallar kullanıyoruz.

basakşehir petek temizliği

Son dönemin popüler uygulaması petek temizleme hizmetinden faydalanın.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır kalorifer petek temizliği radyatör temizliği solüsyonlu ?

1- İlk olarak banyonuzda bulunan havlupan veya petek sökülerek petek temizleme makinasının devir daim hortumları bağlanır.

2- Petek temizleme makinasına temiz su bağlantısı yapılır

3- Petek temizleme makinası çalıştırılıp tesisatın içindeki pis su boşaltılır. Temiz su gelene kadar bu işleme devam edilir.

4.Petek temizleme makinasına özel tesisat temizleme kimyasalı dökülerek , tesisatta makina yardımıyla devir daimi sağlanır. Pislik,tortu,kreç gibi etkenler ilacın etkisiyle tesisattan sökülür.

5- Biri hariç diğer tüm petekler kapatılır yeterince ilaçlı su ile devir daim yaptırıldıktan sonra, bu petek kapatılıp diğer petek açılır bu işlem bütün peteklere uygulanır. Son olarak sökülen petek yada havlupan da petek temizleme makinasına bağlanarak temizlenir.

6- Tesiatta biriken pis su tekrar boşaltılır. Temiz su verilir.

7- Peteklerin havası alınır

8- Firmamız petek temizliği ile birlikte kombi bakımını da gerçekleştirmektedir.

başakşehir Kombi petek bakımı

Kombi Bakımı Nasııl Yapılır

 • Cihaz genel tozlardan temizlenir.
 • Genleşme tankının havası ölçülür,ayarlanır
 • Kombinin kalorifer filtresi sökülür yıkanır
 • Yanma haznesinin temizliği yapılır
 • Fan motorunun temizliği yapılır
 • Oksitlenmiş parçalar varmı diye kontrol edilir.
 • NTC termostatlarının değerleri ölçülür
 • Baca bağlantı haznesi temizlenir.

Kombi Bakımı da tamamlanıp kombi ve petek temizle işlemi tamamlanır.

Neden Başakşehir Petek Temizliği Servisi

 • Bölgenize hızlı servis
 • 15 Yıllık deneyim
 • Güvenilir servis
 • Güler yüzlü hizmet
 • Servisimiz evinize gelmeden 1 saat önce size haber vermektedir böylece sürekli evde beklemek zorunda kalmazsınız.

Başakşehir Kombi Servisi 0212 486 11 71